Skip to content

O nas

Vratislavia Medica to szybka droga do zdrowia i sprawności fizycznej

Centrum Chirurgii Kręgosłupa w szpitalu Vratislavia Medica powstało z myślą o wszystkich osobach dotkniętych chorobami oraz silnymi dolegliwościami ze strony kręgosłupa, które uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii medycznej, naszym pacjentom zapewniamy rozwiązania, dzięki którym już bezpośrednio po zabiegu odzyskują sprawność, a ból i dyskomfort który im towarzyszył znika.

W szpitalu Vratislavia Medica zabiegi wykonywane są przez specjalistów neurochirurgii, którzy posiadają ponad kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów operacyjnych kręgosłupa z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych oraz klasycznymi. Dobór metody leczenia ustalany jest indywidualnie dla każdego pacjenta i uzależniony jest od wielu czynników, m.in. zaawansowania choroby, występowania chorób współistniejących oraz indywidualnych uwarunkowań fizycznych pacjenta. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Naszym pacjentom zapewniamy również dostęp do specjalistycznej fizjoterapii oraz szerokiej bazy zabiegów fizykalnych, które w znaczący sposób skrócą okres powrotu do pełnej sprawności.

Sercem naszego szpitala jest blok operacyjny wyposażony w wysokiej klasy aparaturę medyczną, dzięki której możemy wykonać szerokie spektrum zabiegów operacyjnych, m.in. nowoczesny endoskop oraz mikroskop do operacji kręgosłupa, ramię C, najwyższej klasy sterylizatornię zintegrowaną z systemem T-DOC, system filtrów z pełną klimatyzacją i nawiewem laminarnym.

Nad zdrowiem pacjentów czuwa zespół medyczny, w którego skład wchodzą specjaliści neurochirurgii, anestezjolog, instrumentariuszki, pielęgniarka anestezjologiczna, pielęgniarki oddziałowe, fizjoterapeuci oraz indywidualny koordynator pacjenta.

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort są naszym największym priorytetem!

miekisiak-neurochirurg

prof. nadzw. dr hab. n. med.
Grzegorz Miękisiak

NEUROCHIRURG
mis


dr n. med.
Maciej Miś

NEUROCHIRURG
Chmielak-LP


lek.
Krzysztof Chmielak

NEUROCHIRURG
podgorski-neurochirurg

lek. Dariusz Podgórski

NEUROCHIRURG
antczak

lek. Paweł Antczak

NEUROCHIRURG

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kwalifikacyjnej z fizjoterapeutą!*

Nie czekaj! Oferta ważna tylko przez:

00
dni
00
godziny
00
minut
00
sekund

Umów wizytę już teraz:

71 387 66 00 lub rejestracja@vratislavia-medica.pl

* oferta specjalna ważna do 14 marca 2022

** wizyta ma charakter pierwszorazowy i nie jest kontynuacją już rozpoczętej rehabilitacji lub terapii